UCL
Украинская
Консультационная
Лига
Четверг, 29.06.2017, 07:25
Приветствуем Вас Гость | RSS
Меню сайта

РАСПИСАНИЕ ОТКРЫТЫХ ТРЕНИНГОВ UCL и UNIAN

Категории раздела
Наши НОВОСТИ [59]
Деятельность компании UCL в Украине и за рубежом.
Обучение и сертификация [25]
Новости в области обучения и сертификации.
Профессиональные объединения и проекты [13]
Новости профессиональных объединений, бизнес и инновационных проектов.

Форма входа

РЕКОМЕНДУЕМ
 • OPEN UKRAINE for GROWTH!
 • АУТСОРСИНГ услуг в Продажах и Управлении
 • САЙТЫ для малого БИЗНЕСА
 • БИБЛИОТЕКА НЛП
 • ПОРА МЕНЯТЬ ОКНА!
 • КАДРОВОЕ АГЕНТСТВО
 • Структурированные ИННОВАЦИИ (MSI)
 • ОЦЕНКА ПЕРСОНАЛА
 • КОЛЛЕКЦИЯ Счастья

 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Botexpert.com.ua :: Бизнес-образование. Тренинги. Консалтинг. Развитие. Обучение

  Главная » Доска объявлений (75)

  Наши НОВОСТИ [59]
  Деятельность компании UCL в Украине и за рубежом.
  Обучение и сертификация [25]
  Новости в области обучения и сертификации.
  Профессиональные объединения и проекты [13]
  Новости профессиональных объединений, бизнес и инновационных проектов.

  19-22 квітня 2017 року у Дніпрі та Кривому Рогу відбулися тренінги з підприємництва для ВПО, ініційовані Міжнародною Організацією Міграції (МОМ).

  Організатори - Громадська Організація "Фонд Професійне Розвиток".

  Консультанти і тренера проекту - Українська Консультаційна Ліга UCL та литовська консалтингова компанія Civitta Ukraine.

  На тренінгах розглядалися питання мотивації підприємця, побудови схем організації бізнесу, маркетингова стратегія, форми реєстрації підприємництва та оподаткування, інструменти оцінки бізнесу, постановки цілей.

  В рамках тренінгу підприємцям-початківцям, а також успішним існуючим компаніям було запропоновано підготувати бізнес-плани розвитку своїх проектів.

  Захист підготовлених бізнес-планів відбудеться у першій половині травня 2017 року.

  Кращі проекти будуть номіновані на Гранти від МОМ та зможуть отримати необхідне обладнання для розширення своєї справи. Також для переможців передбачена консультаційна допомога експертів.

  Приєднуйтесь і Ви! Слідкуйте за нашими анонсами.

  Наши НОВОСТИ | Просмотров: 133 | Дата: 25.04.2017 | Комментарии (0)

  Що таке COSME
  Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.  COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється.

  Які можливості це відкриває для українського МСП?
  Доступна для України Програма на 2016 рік складається із 25 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:
  • полегшення виходу на зовнішні ринки;
  • поліпшення умов для конкурентоспроможності;
  • формування культури ведення бізнесу.

  Серед цих програм: Європейська мережа підприємств EEN, Еразмуз для молодих підприємців, Інтернаціоналізація кластерів МСП, Розвиток туризму, Полегшення доступу до державних закупівель та багато інших.

  Робоча програма COSME на поточний рік, а також строки подачі заявок доступні тут.

  Український переклад програми є ось тут:

  У відповідних розділах міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

  Більше про програму COSME можна дізнатися на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME): https://ec.europa.eu/easme/en/cosme.


  Хто має право брати участь у програмах COSME та коли вона почне працювати?

  Український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади. Будь які українські бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади, отримують можливість і право брати участь в проектах COSME. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.
  У березні 2016 року представники Європейської комісії почнуть обирати організації на території України, що будуть реалізовувати окремі підпрограми коштом бюджету COSME.

  Для того, щоб взяти участь у будь-якому конкурсі в рамках проекту COSME, необхідно здійснити такі покрокові дії:

  1. Зайдіть на сайт https://ec.europa.eu/easme/en/cosme та оберіть потрібний вам конкурс. Інформація постійно оновлюється, тому просимо слідкувати за оголошеннями на цьому сайті.
  2. Переконайтесь у тому, що кінцевий строк подачі заявки ще не настав та ваша організація відповідає критеріям конкурсу.
  3. Уважно прочитайте опис та умови конкурсу та завантажте для заповнення форми, які мають бути нижче під описом конкурсу. Подача проектної пропозиції відбувається лише онлайн.
  4. Якщо у вас виникнуть запитання з приводу заповнення форм, ви можете звернутися за консультацією до контактного центру EEN.
  Звертаємо вашу увагу на те, що заповнення форм для будь-якого конкурсу в рамках COSME має бути виключно англійською мовою.
  Оцінка та оголошення результатів конкурсів здійснюється Єврокомісією.

  Що таке European Enterprise network (EEN)?
  European Enterprise network (EEN) - найбільша підпрограма COSME - європейська мережа підприємств  (http://een.ec.europa.eu/). Мережа EEN створена у 2008 та працює за підтримки проекту COSME.

  Пріоритет EEN:
  1) інтернаціоналізація МСП – пошук партнерів в 65 країнах світу;
  2) комерціалізація інновацій – трансфер технологій, пошук інвестора/партнера закордоном для виведення на ринок нової технологічної продукції чи послуг, захист прав інтелектуальної власності.

  Мережа EEN включає:
  • понад 600 організацій з підтримки та розвитку бізнесу;
  • понад 2 500 000 організацій-учасників;
  • понад 6 000 технологічних профілів;
  • понад 10 000 бізнесових профілів;
  • понад 100 великих заходів та 18 000 b2b зустрічей на рік.

   

  Як можна скористатися можливостями EEN?
  Надавати заявки та брати участь в EEN можна через членів консорціуму, який в Україні складається з:

  • Міністерство економічного розвитку та торгівлі;
  • Міністерство зовнішніх справ України (Представництво України при ЄС);
  • Інститут фізики НАН України;
  • Державна бюджетна установа «Київський міський центр з інвестицій та розвитку»;
  • Торгово-промислова палата України;
  • Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка;
  • ВГО «Споживач» (бізнес-асоціація з головним офісом у Дніпропетровську);
  • Нова Міжнародна Корпорація (високотехнологічна українська компанія).

   Консорціум був сформований Інститутом фізики у 2011 році та має досвід реалізації схожих проектів у рамках HORIZON 2020 та програми FP7, необхідні знання щодо підготовки технологічних профілів для пошуку партнерів у системі, має успішні приклади залучення закордонних партнерів до комерціалізації власних інноваційних розробок, пройшов необхідне навчання в Європі за даним напрямом.

   Консорціум EEN має своїм обов’язком максимально інформувати щодо можливостей програм COSME, HORIZON 2020 та усіх інших програм та проектів фінансової підтримки ЄС, доступних для України.  Учасники консорціуму відповідають на запити європейських учасників EEN, роблять вибіркову оцінку проектів комерційних та технологічних профілів, що розміщуються учасниками в системі EEN, а також навчають, як користуватися усіма можливостями системи. Вони надають підтримку потенційним учасникам у пошуку партнерів у ЄС для участі у проектах (багато проектів COSME передбачають формування міжнародного консорціуму учасників, як правило, це не менше чотирьох організацій із не менш, як трьох різних країн).

   Це лише перший успішний досвід створення консорціуму в Україні. Відповідно до правил ЄС, на території України може бути створено ще 5-6 додаткових консорціумів у рамках EEN. Реєстрація нового консорціуму можлива під час відповідного конкурсу, оголошеного ЄС. Інформацію про це можна отримати у щорічній робочій програмі COSME.

   

  Наши НОВОСТИ | Просмотров: 113 | Дата: 24.02.2017 | Комментарии (1)

  Уряд схвалив проект закону про ратифікацію Угоди між Україною та ЄС про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

  Відповідне рішення було ухвалене у ході засідання Кабінету міністрів України, повідомляє Урядовий портал.

  “Сьогодні, 11 січня, на засіданні уряду схвалено для спрямування до Верховної Ради України проект закону про ратифікацію Угоди між урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, до якої Україна офіційно приєдналася у травні 2016-го року”, – йдеться у повідомленні.

  COSME має загальний бюджет 2,3 млрд дол. і спрямована на підтримку малих та середніх підприємств, зокрема, через полегшення їм доступу до грантів для прямого фінансування, доступу до ринків ЄС, створення сприятливого середовища для конкурентоспроможності та формування підприємницької культури.

  Реалізація проектів у рамках COSME сприятиме просуванню нових можливостей для українських та європейських підприємців у рамках Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС.

  Наши НОВОСТИ | Просмотров: 63 | Дата: 24.02.2017 | Комментарии (0)

  Новый инструмент поддержки малых и средних инновационных компаний (The SME instrument) в программе «Horizon 2020»
   

  Еврокомиссия (EK) предлагает важный инструмент поддержки малых и средних предприятий (The SME instrument ( http://ec.europa.eu/easme/en/horizons-2020-sme-instrument )), предназначенный для инновационных и амбициозных компаний, готовых реализовывать свои бизнес-идеи и выводить их как на национальные, так и на глобальные рынки.

  Инструмент предполагает полный цикл поддержки от стадии разработки концепции и планирования бизнес-идеи (фаза 1), выполнения бизнес-плана и демонстрационных мероприятий (фаза 2) до коммерциализации (фаза 3).

  Стартовал данная программа 1 марта 2014 г. Проектные заявки могут подаваться в рамках постоянно открытого конкурса в течение года. Заявка будет сразу же рассмотрена внешними экспертами. Заявки, прошедшие 1-ый этап, ранжируются по качеству, и лучшие из них получат финансирование в рамках выделенного Еврокомиссией бюджета.

  Подробнее о программе, сроках подачи проектных заявок, размерах финансирования на сайте:


  http://ec.europa.eu/research/sme-techweb/newsletter/issue19/editorial_en.html)

  Консультации. Тренинги. Переговоры

  Bookmark and Share

  Copyright  ФОП Лагутiн А.А, UCL    © 2006-2016

   E-mail UCL group:  ucl-consulting@ya.ru

  Тел. UCL group: (+38)   063-460-3091,    096-317-0347

  Сайты - партнеры:

  Тор-Training.at.ua – Все тренинги в Украине
  B2U.com.ua: Тренинги, курсы, семинары
  Каталог предприятий Украины

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл AlfaInternet.su - бесплатная регистрация сайтов в каталогах поисковиках реклама сайтов Rambler's Top100 Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

  UCL-AddMe Работа в Киеве и поиск резюме на JOB.ukr.net